Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 17, 2021

Як Президент України на кордоні рух відновлював

Автор:

|

Травень 24, 2017

|

Рубрика:

Як Президент України на кордоні рух відновлював

У середу, 24 травня, Петро Порошенко під час робочої поїздки до Волинської області відвідав пункт пропуску «Ягодин», що на кордоні з Польщею. Тут Глава держави ознайомився з умовами роботи прикордонників та митників. Але перед тим звернув увагу, що перетин кордону чомусь призупинено. На запитання, скільки автомобілів зараз стоять у черзі на кордоні, пролунала відповідь, що зараз з українського боку очікують близько 160 вантажівок. «Ми проїхали щойно, я дивлюся у вас тут ніде не проходить оформлення. Вимагаю терміново відновити роботу і щоб пункти працювали у звичайному режимі», – сказав, звертаючись до посадовців Президент і назвав неприпустимим призупинення роботи пункту пропуску.

Петро Порошенко провів нараду щодо усунення перешкод для оформлення перетину кордону для вантажного автотранспорту та усунення черг, а також поспілкувався з учасниками прикордонного руху – пасажирами і водіями легкових автомобілів, водіями вантажівок та пасажирами автобуса.

Для довідки: автомобільний пункт пропуску «Ягодин-Дорохуськ» відкрито у березні 1993 року, за добу здатен пропустити 7500 пасажирів, 2500 легкових та 1000 вантажних автомобілів, 50 автобусів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply