Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 23, 2021

Як підсудному у США затулили рота

Автор:

|

Серпень 03, 2018

|

Рубрика:

Як підсудному у США затулили рота

Цей курйозний випадок описує у п’ятницю, 3 серпня, Західна інформаційна корпорація (ЗІК). Під час судового засідання у штаті Огайо суддя Джон Руссо наказав заклеїти скотчем рота підсудному Франкліну Вільямсу. Звинувачували того у збройних пограбуваннях, викраденнях, крадіжках, використанні чужих кредитних карток та незаконному володінні зброєю. Отож, судовий процес був довгим та заплутаним.

На одному із засідань чоловік визнав себе винним, потім відмовився від свого ж зізнання. Далі знайшов вдалий момент між засіданнями, зрізав браслет, який відстежував його рухи, і подався з Огайо до Небраски. Коли втікача знайшли, він сказав, що вдарився головою і втратив пам’ять, учергове обдурюючи суд.

Врешті під час останнього засідання Франклін Вільямс перебивав суддю і навіть власних адвокатів. І загалом пів години говорив не замовкаючи. Йому зробити з десяток зауважень, але безрезультатно. І тоді розсерджений суддя наказав заклеїти базікалові рот. Та навіть після того, як пристав наклеїли йому на губи стрічку скотча, Франклін Вільямс продовжував сперечатися. Тому процедуру довелося повторили.

Про реагування правозахисних організацій на цей інцидент наразі не повідомлялося.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply