Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Як нам краще провести вибори

Автор:

|

Листопад 17, 2018

|

Рубрика:

Як нам краще провести вибори

На прес-конференції, що відбулася в Києві у суботу, 17  листопада, журналісти дізналися, що Моніторингова місія у складі представників Європейського парламенту та Національного демократичного інституту (США) надали 51 рекомендацію для поліпшення виборчого процесу в України. Як основні названо рівний доступ всіх кандидатів до ЗМІ, відкриття та створення офісу «Facebook» у Києві та фінансування суспільного мовлення.

Зокрема, йдеться про те, що кандидати повинні будувати свої програми на конструктивних гаслах, необхідно підтримати фінансування суспільного мовлення в Україні, керівництву соціальної мережі Facebook слід би відкрити свій офіс в Україні і об’єднатися разом з іншими цифровими платформами, щоб боротися з дезінформацією, а ЗМІ повинні позначати у своїх передачах та публікаціях, де є політична реклама.

Члени згаданої Моніторингової місії протягом 12-17 листопада провели низку зустрічей із представниками уряду, політичних партій, кандидатами у президенти, а також з представниками громадянського суспільства та низки міжнародних організацій в Україні. За підсумками зустрічей підготований документ з рекомендаціями для різних інституцій української держави.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply