Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

Як минула на фронті передноворічна доба

Автор:

|

Січень 01, 2019

|

Рубрика:

Як минула на фронті передноворічна доба

Прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС) розповідає про це у вівторок, 1 січня. Загалом учора було порівняно небагато обстрілів – чотири. Однак три з них було здійснено з озброєння, забороненого Мінськими угодами.

Окупанти з 120-міліметрових мінометів гатили по українських позиціях у районі Новотошківського, а з мінометів калібру 82 міліметрів відкривали вогонь поблизу Кримського та Мар’їнки. Як наслідок, двоє військовослужбовців Об’єднаних Сил отримали поранення.

Наші підрозділи теж відкривали вогонь – у відповідь на ворожі провокації. За даними розвідки, протягом минулої доби вбито двох окупантів, а ще трьох поранено.

Вночі поточної доби теж був один мінометний обстріл. Під вогнем з мінометів калібру 82 міліметри опинилися укріплення українців, обладнані в районі Гнутового. На щастя, жоден з наших хлопців не постраждав.

У передноворічну ніч до військовослужбовців Національної гвардії України, що виконують бойові завдання на Донбасі, завітав заступник командувача Об’єднаних Сил генерал-майор Віктор Ганущак. Він побував на взводних опорних пунктах та блокпостах, оглянув розташування підрозділів, заслухав доповіді про несення служби, проблемні питання та стан справ.

Світлина: генерал-майор Віктор Ганущак прийшов з привітаннями та новорічними подарунками.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply