Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Як львів’яни на фронті колядують

Автор:

|

Січень 01, 2017

|

Рубрика:

Як львів’яни на фронті колядують

0101___02-2

Прес-центр штабу АТО повідомляє про патріотичну ініціативу творчої групи 58 будинку офіцерів (м. Львів), яка подолала півтори тисячі кілометрів, щоб привітати з Святами і підтримати українських військовослужбовців у зоні бойових дій. У концертній програмі – українські народні пісні, колядки, гумор.

Начальник Львівського будинку офіцерів Віталій Провозін розповів про плани колективу: «Під час новорічного туру ми плануємо відвідати чимало військових підрозділів, які захищають Україну у районі проведення антитерористичної операції. Крім того ми передамо воїнам багато подарунків від львівських волонтерів. Це солодощі, вареники, м’ясні, ковбасні вироби, тощо».

Перший концерт відбувся незадовго до настання Нового року. Був справжній аншлаг, гучні оплески, з вдячністю подаровані квіти. А ще українські воїни співали й танцювали разом з артистами.

А ворог тим часом не вгамовувався. Зведення прес-центру штабу АВТО, оприлюднене 1 січня 2017 року, повідомляє про обстріли з різних видів зброї на усіх напрямках. При цьому окупанти часто застосовували міномети, а на Водяне вкотре падали гарматні снаряди. Загалом контрольовані російською владою бандформування минулої, передноворічної доби 44 рази відкривали вогонь.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply