Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 24, 2022

Як «казак» з так званої «ДНР» хабара давав

Автор:

|

Липень 23, 2018

|

Рубрика:

Як «казак» з так званої «ДНР» хабара давав

Чергове зведення з лінії фронту, оприлюднене у понеділок, 23 липня, інформує, що ситуація у зоні проведення Операції Об’єднаних Сил (ООС) залишалася контрольованою нашими військами. Минулої доби окупанти 15 разів відкривали вогонь по українських позиціях. Важке озброєння не застосовувалося. Прицільні ворожі обстріли зафіксовано у районах Гнутового, Кримського, Лебединського, Новоолександрівки, Зайцевого, Авдіївки, Старогнатівки, Мар’їнки, Талаківки, Водяного та Широкиного.

Під час бойових дій один наш військовослужбовець отримав поранення. У російсько-терористичних підрозділах, за даними розвідки, – двоє поранених.

Прес-центр ООС також розповідає, що на контрольному пункті в’їзду-виїзду (КПВВ) «Мар’їнка» під час огляду одного з автомобілів було виявлено сховані документи із символікою так званої «ДНР». У тому числі й службове посвідчення «Международная национально-патриотическая и спортивно-оборонная организация ДНР «Казачество ДНР». Громадянин, якому належали документи, запропонував українським прикордонникам та працівникам фіскальної служби тисячу гривень (приблизно $38), щоб вони нікому не розповідали про знайдене. Тепер нестиме відповідальність за намір дати хабара службовим особам.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply