Новини для українців всього свту

Thursday, May. 13, 2021

Як готують головну арену «Євробачення-2017»

Автор:

|

Квітень 11, 2017

|

Рубрика:

Як готують головну арену «Євробачення-2017»

Це змогли побачити чиновники уряду та журналісти у вівторок, 11 квітня. Організатори пісенного конкурсу показали їм Міжнародний виставковий центр, де повним ходом йде підготовка до визначної мистецької події.

Гостям випала нагода побачити стан головної арени, процес її будівництва, монтаж глядацьких трибун, та сервісних приміщень. Сцена матиме вагу 30 тонн, а майданчик для виступу становитиме 350 квадратних метрів. Її висота 14 метрів, ширина – 70 і глибина – 28. Усі світлові прилади, а їх близько 1800, вже встановлені, більшість – введено в експлуатацію. Одна з основних особливостей центральної частини сцени полягає у тому, що кожна з її конструкцій зможе рухатися автономно. А це дозволить урізноманітнити виступи.

Також зараз встановлюють конструкції трибун для глядачів. А ще готують перший павільйон, де через 2 тижні повинен запрацювати прес-центр. У цьому приміщенні зможуть зручно розташуватися півтори тисячі акредитованих журналістів.

Конструкції трибун важать 450 тонн, а їх площа становить 6 тисяч квадратних метрів. Таким чином вдасться розмістити близько 7 тисяч глядачів. У двох секторах також буде по 25 місць для людей з інвалідністю та супроводу. Під’їзд туди оснащено пандусами.

Нагадаємо, що півфінали конкурсу відбудуться 9 та 11 травня, а фінал – 13 травня.

Світлини: УНІАН.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply