Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

Як держава заможних матеріально підтримує

Автор:

|

Травень 06, 2018

|

Рубрика:

Як держава заможних матеріально підтримує

Про це у неділю, 6 травня, розповідає інтернет-видання «Українська правда» з посиланням на дані Міністерства соціальної політики України. Багатьох така новина шокує, але тим не менше впродовж минулого опалювального сезону разом з тими, хто реально потребує субсидій, державну допомогу отримували й власники так званої елітної нерухомості.

Загалом було оформлено приблизно один мільйон житлових субсидій для громадян з високим рівнем матеріального забезпечення або з «тіньовими» доходами. Наприклад, субсидіями скористалися 23,4 тисячі господарів будинків площею понад 200 квадратних метрів та мешканці 28,5 тисяч квартир площею понад 120 квадратних метрів.

Міністр Андрій Рева справедливо наголосив, що коли платники податків утримують таких субсидіантів, то це несправедливо і неприйнятно. Правда, незрозуміло, до кого він апелює, адже люди не призначають субсидії самі собі. Втім, є сподівання, що ситуація зміниться вже наступного сезону. Адже Кабінет міністрів вніс зміни до програми призначення субсидій: тепер на них не зможуть розраховувати ті, хто приховує статки, має великі будинки чи квартири або отримує доходи нелегальним шляхом.

Світлина: міністр соціальної політики Андрій Рева.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply