Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 4, 2022

ЗС Канади розвивають власну систему тестування на Covid-19

Автор:

|

Грудень 06, 2020

|

Рубрика:

ЗС Канади розвивають власну систему тестування на Covid-19

Збройні сили (ЗС) Канади поволі отримують власні можливостей проведення тестів на коронавірус. Про це заявила Ребекка Патерсон, командувачка медичної служби канадського війська. «Від початку коронакризи ЗС Канади повільно, але впевнено разом із рештою Канади здобували можливості проводити аналізи», — зазначила вона.
За словами контрадмірала, для тестування на Covid-19, ЗС Канади досі покладаються переважно на можливості місцевих органів охорони здоров’я. «Ми розгорнули тестування в Королівському канадському флоті. Проводимо його там, звідки люди вирушать на операції, приміром, на військовій базі Трентон. В інших випадках ми використовуємо тестування за місцем перебування військовослужбовців у Канаді», — розповіла контрадмірал. Вона наголосила, що військовослужбовці у закордонних відрядженнях мають доступ до швидких систем тестування на Covid-19.
Наразі у різноманітних закордонних місіях служить більше 2 тис. військових ЗС Канади. У тому числі близько 200 канадських військовослужбовців беруть участь у тренувальній місії UNIFIER в Україні.
Як повідомляв «Міст», створили найшвидший і найдешевший тест на коронавірус.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply