Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 7, 2022

Зі США співпрацюють навіть інопланетяни?

Автор:

|

Грудень 21, 2020

|

Рубрика:

Зі США співпрацюють навіть інопланетяни?
Хаїм Ешед

Хаїм Ешед, колишній глава ізраїльської космічної програми, заявив, що земляни вже давно контактують із інопланетянами з «Галактичної федерації» і навіть домовилися про співпрацю. Він наголосив, що США підписали угоду про співпрацю з прибульцями, з використанням «підземної бази в глибинах Марса», де перебувають американські астронавти і представники інопланетян.
За словами генерала, контракт між урядом США і прибульцями передбачає проведення експериментів на Землі. Він додав, що Дональд Трамп у курсі того, що відбувається, й опинився «на межі розкриття» інформації, але його попросили не робити цього, щоб запобігти масовій істерії. «Вони чекали до сьогоднішнього дня, коли людство розвинеться і досягне стадії, коли ми зрозуміємо загалом, що таке космос і космічні кораблі», — вказав професор.
Він пояснив, що розповів про це тільки зараз, тому що ставлення змінюється, і люди здаються більш сприйнятливими. «Якби я казав те, що кажу сьогодні, п’ять років тому мене б ушпиталили», — зазначив він.
Білий дім та ізраїльські офіційні особи не відразу відповіли на запит NBC News про коментарі. У Пентаґоні спілкуватися на цю тему відмовилися. Представник NASA заявив, що однією з ключових цілей аґенції є пошук життя у Всесвіті, але наразі його ознак не виявили. Коментарі генерала Ешеда отримали відгук у Мережі. У Twitter з’явилися облікові записи, які стверджують, що вони представники на Землі від «Галактичної федерації».
Як повідомляв «Міст», у Мексиці найшли статую майя зі зображенням інопланетянина.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply