Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Жителя Мінська ув’язнили за прапор Канади

Автор:

|

Березень 24, 2021

|

Рубрика:

Жителя Мінська ув’язнили за прапор Канади

Суд у Мінську засудив місцевого жителя до 15 діб арешту за те, що він вивісив у вікні своєї квартири прапор Канади. Білорус проживає в центрі столиці країни. Він і його дружина підтримували акції протесту проти Олександра Лукашенка і в своєму вікні вивісили біло-червоно-білий прапор, який використовує опозицією. У грудні 2020-го цю символіку диктатура прирівняна до несанкціонованої акції і за неї ввели великі штрафи. Тоді пара вивісила у вікні канадський прапор.
За кілька місяців чоловіка біля будинку затримали міліціонери і доправили у відділок, де йому довелося писати пояснювальну записку, чому розмістив на своїй житлоплощі прапор іноземної держави. «Чоловік пояснив це тим, що у січні відбувався молодіжний чемпіонат із гокею, а він вболівав за збірну Канади», — розповіла дружина заарештованого.
Та на цьому справа не закінчилася. За кілька днів чоловіка заарештували в його квартирі. Канадський прапор міліція конфіскувала. Білоруса засудили до адміністративного арешту через «непокору законним наказам співробітника міліції». Дружина стверджує, що чоловік добровільно одягнувся і пішов за правоохоронцями. Про це йдеться і в рапорті силовиків. Однак потім, за словами правоохоронців, він нібито відмовився виходити з міліційної машини, «уперся ногами і схопився за їхню форму».
Як повідомляв «Міст», у Білорусі розпочала роботу Конституційна комісія.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply