Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Зеленський і Трюдо обговорили візовий режим

Автор:

|

Червень 18, 2020

|

Рубрика:

Зеленський і Трюдо обговорили візовий режим
Джастін Трюдо

Володимир Зеленський і Джастін Трюдо провели телефонну бесіду й обговорили спрощення візового режиму між країнами. Президент України висловив надію на досягнення прогресу в процесі поступової лібералізації Канадою візового режиму для громадян України і запропонував прискорити відповідну двосторонню роботу на рівні урядів. «Ми вже зараз повинні окреслити тимчасові рамки початку двостороннього візового діалогу. Можемо почати спрощення візового режиму з окремих категорій громадян, наприклад молоді, студентів, як говорили в Торонто в минулому році. Очікуємо прибуття в Україну групи канадських експертів для моніторингу стану відповідності України візовим критеріям Канади», — запропонував він.
У відповідь прем’єр Канади зазначив, що, незважаючи на складну ситуацію, зараз є можливість переглянути візовий режим для його лібералізації і над цим треба працювати. Також сторони обговорили заходи обох країн щодо протидії коронавірусу та можливості співпраці для подолання пандемії. «Ми вдячні за гуманітарну допомогу Канади для протидії захворюванню в Україні по лінії Гуманітарного фонду Організації Об’єднаних Націй обсягом 500 тис. CAD», — подякував глава української держави.
Також п. Трюдо повідомив, що Іран незабаром відішле Франції «чорні скриньки» українського лайнера Міжнародних авіаліній України, який у січні ц. ц. знищили на Тегераном. «Ми будемо продовжувати чинити тиск на іранський режим разом із нашими міжнародними партнерами, щоб отримати відповіді, домогтися справедливості й отримати компенсацію для родин», — пообіцяв він.
Як повідомляв «Міст», раніше Джастін Трюдо взяв участь в антирасистському марші.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply