Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Зеленський і Трюдо обговорили коронакризу

Автор:

|

Вересень 28, 2020

|

Рубрика:

Зеленський і Трюдо обговорили коронакризу
Джастін Трюдо

Президент України і прем’єр Канади 22 вересня обговорили в телефонній розмові координацію заходів у боротьбі з наслідками пандемії Covid-19. Лідери країн висловилися за усунення штучних перешкод на шляху розвитку міжнародної торгівлі для підтримки національних економік, ослаблених пандемією, а також за забезпечення доступу всіх країн до необхідних медичних товарів.
«Мої слова щирої підтримки вашому уряду і всім канадцям в боротьбі з коронавірусом. Глибоко співчуваю рідним і близьким загиблих і бажаю якнайшвидшого одужання хворим», — заявив Володимир Зеленський. Він також вказав на зацікавленість української сторони в поступовій лібералізації Канадою візового режиму для громадян України. «Лібералізація Канадою візового режиму для українців залишається незмінно актуальним питанням для мене. Сподіваюся, нам вдасться зрушити цей процес і досягти спрощення для українців, які подорожують до Канади», — додав український лідер.
Крім цього, він розповів п. Трюдо про ситуацію на Донбасі і про кроки України щодо мирного врегулювання. «Досягнення миру на Донбасі залишається ключовим пріоритетом для мене. Дякую за рішучу підтримку Канадою суверенітету і територіальної цілісності нашої держави», — наголосив п. Зеленський.
Також сторони обговорили хід реформ в Україні. Глава канадського уряду назвав кроки президента Зеленського в напрямку реформування держави мужніми і висловив йому свою підтримку.
Як повідомляв «Міст», Антоніу Гутереш, генеральний секретар ООН, заявив, що коронавірус вийшов з-під контролю.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply