Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Зеленський і Трюдо обговорили аґресію РФ

Автор:

|

Грудень 13, 2021

|

Рубрика:

Зеленський і Трюдо обговорили аґресію РФ
Володимир Зеленський і Джастін Трюдо

Президент України провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Канади. Вони обговорили ризик дестабілізації та можливе вторгнення Російської Федерації (РФ) в Україну. Володимир Зеленський подякував Джастіну Трюдо за щиру підтримку. «Це особливо важливо і помітно останні вісім років, коли Канада рішуче виступає проти аґресії з боку РФ», — сказав президент.
Він поінформував співрозмовника про ситуацію на кордонах України. Сторони оцінили загрози безпеці держави та ризик дестабілізації суспільно-політичної ситуації. «Наголосили на важливості скоординованої реакції на підтримку України з боку міжнародної демократичної спільноти. Зокрема, сторони погодилися з необхідністю розробки механізмів посилення економічного, політичного та санкційного тиску на РФ у разі ескалації аґресії», — наголосили у прес-службі українського лідера.
Крім цього, політики обговорили перспективу лібералізації візового режиму для українців, необхідність розширення Угоди про вільну торгівлю. Також у розмові зайшла мова про подальшу тісну координацію у питанні притягнення до відповідальності винних у катастрофі Boeing-737 під Тегераном.
Як повідомляв «Міст», Зеленський обговорив із Трюдо ситуацію на Донбасі.

Ольга Дем’янчук, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply