Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Затриманий білоруський опозиціонер оголосив голодування

Автор:

|

Вересень 21, 2020

|

Рубрика:

Затриманий білоруський опозиціонер оголосив голодування
Максим Знак

Після того, як йому оголосили звинувачення в закликах до дій, спрямованих на заподіяння шкоди національні безпеці держави, голодування оголосив Максим Знак, член Координаційної ради білоруської опозиції. Покарання за цією статтею передбачає позбавлення волі на термін від двох до п’яти років.
«Звинувачення, як і підозри, не конкретизоване, з нього не зрозуміло, які саме слова Максима розцінюють як спрямовані проти національної безпеки, воно ґрунтується на переслідуванні за висловлення думки», — заявив Дмитро Лаєвський, адвокат затриманого. — У зв’язку з незаконністю кримінального переслідування і довільністю взяття під варту адвокат Максим Знак офіційно оголосив відмову від прийняття їжі. Про це він повідомив письмово адміністрацію слідчого ізолятора (СІЗО)».
Правник додав, що за словами його підопічного, відмова від їжі в умовах СІЗО є для нього одним із небагатьох способів боротьби проти беззаконня і несправедливості в країні, що залишилися. Максим Знак був адвокатом Віктора Бабарико, котрий балотувався в президенти Білорусі на виборах, але так і не був зареєстрований кандидатом.
Як повідомляв «Міст», Марію Колесникову, ще одну білоруську опозиціонерку, звинуватили в закликах до захоплення влади.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply