Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Затриману віцеголову ЄП усунули з посади

Автор:

|

Грудень 12, 2022

|

Рубрика:

Затриману віцеголову ЄП усунули з посади
Єва Кайлі

Єву Кайлі, євродепутатку від Греції, затриману напередодні за підозрою у корупції, усунули з посади віцепрезидентки Європейського парламенту (ЄП). Бельгійська поліція затримала її в Брюсселі в рамках розслідування можливої корупції з боку Катару. Крім п. Кайлі було затримано ще чотирьох людей: її партнера, який працює в ЄП, а також італійського політика, представника профспілкового об’єднання та співробітника неурядової організації. Під час обшуку поліція вилучила комп’ютери, стільникові телефони та 600 тис. EUR. Суд узяв підозрювану під варту.
Раніше грецька соціалістична партія ПАСОК, членом якої є Єва Кайлі, вигнала її зі своїх рядків. У ЄП вона була одним із представників контролю за ситуацією на ринку праці Катару, на якому правозахисники відзначають численні випадки порушення прав трудових міґрантів із Азії й Африки.
Незадовго до початку ЧС-2022 п. Кайлі зустрілася з Алі бін Самих Аль-Маррі, міністром праці Катару, а 22 листопада, виступаючи в ЄП, дала позитивну оцінку реформі ринку праці в Катарі, назвавши її «арабським світом, що надихає». Поліція підозрює, що влада Катару намагалася вплинути на рішення ЄП шляхом передачі значних коштів і подарунків.
Як повідомляв «Міст», Зеленський виступив у Європарламенті.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply