Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Затримали зловмисників, які продавали українок у рабство

Автор:

|

Липень 16, 2022

|

Рубрика:

Затримали зловмисників, які продавали українок у рабство

У травні ц. р. правоохоронні органи 14 країн ЄС спільно з Європолом викрили мережу зловмисників, які знаходили в соціальних мережах українських біженок і обманом намагалися продати їх у трудове чи сексуальне рабство. Правоохоронці моніторили у мережі ресурси щодо допомоги виїзду з України, у пошуку житла та роботи. Зі 125 платформ, що увійшли до моніторингу, виявили дев’ять ресурсів, причетних до торгівлі людьми. В результаті відкрили 15 розслідувань за участю 93 правоохоронців із країн ЄС.
Вони зосередилися на моніторингу постів, в яких пропонують допомогу біженцям із транспортом, проживанням та роботою. Правоохоронці моніторили сайти знайомств і вербування, а також платформи, що пропонують сексуальні послуги.
Слідчі виявили підозрілу рекламу, націлену на українських біженців, переглянули підказки громадян, розглянули показники потенційної торгівлі людьми з метою сексуальної та трудової експлуатації. В Європолі зазначають, що віртуальні платформи посилили заходи по боротьбі зі зловживаннями, спрямованими проти українських біженців, проте на них усе ще поширюється значна кількість повідомлень від зловмисників, націлених насамперед на українських жінок. Слідчі виявили спроби заманити жертв пропозиціями «фотосесій», обіцянками «світлого майбутнього», що призводило до сексуального рабства, або варіантами поселення за кордоном.
Як повідомляв «Міст», українських сиріт продавали в рабство.

About Author

Meest-Online