Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Затримали підозрюваних у вбивстві президента Гаїті

Автор:

|

Липень 09, 2021

|

Рубрика:

Затримали підозрюваних у вбивстві президента Гаїті
Жовенель Моїз і перша леді

Затримали імовірних убивць Жовенеля Моїза, президента Гаїті. Про це повідомив Франц Екзантус, міністр зв’язку країни. Їх затримали і доправили на допит. «Вдалося встановити, що до складу групи найманців входили щонайменше 28 осіб — 26 колумбійців і двоє гаїтянців. Ідентифікували наразі 15 колумбійців», — заявив Леон Шарль, глава Національної поліції Гаїті. — Сімох підозрюваних у вбивстві президента ліквідували, шістьох затримали, решту шукають».
Двоє затриманих гаїтянців також мають американське громадянство. Один із них начебто є колишнім охоронцем канадського посольства у Порт-о-Пренсі, столиці Гаїті. Однак Нед Прайс, глава пресслужби Державного департаменту США, цю інформацію не підтвердив, заявивши на брифінгу, що він «не в тому становищі, щоб підтверджувати це, головним чином тому, що це влада Гаїті веде розслідування, і воно ще на початковому етапі».
Своєю чергою, Джо Байден, президент США, заявив, що Сполучені Штати готові надати безпекову допомогу Гаїті. «Ми були шоковані та засмучені повідомленням про жахливе вбивство президента Моїза та напад на першу леді, — зазначив він. — Ми засуджуємо «цей огидний вчинок».
Як повідомляв «Міст», президента Гаїті застрелили в його ж резиденції.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply