Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Заступником начальника штабу оборони Канади стане жінка

Автор:

|

Березень 14, 2021

|

Рубрика:

Заступником начальника штабу оборони Канади стане жінка
Дж. Френсіс Джей Аллен

Уперше в Канаді посаду заступника начальника штабу оборони займе жінка. Відповідно до внутрішнього військового повідомленням про просування по службі, генерал-лейтенант Дж. Майк Руло залишить цю посаду, його замінить генерал-лейтенант Дж. Френсіс Джей Аллен.
Остання з липня 2020 року займала пост військового представника Канади в військовій раді НАТО. Вона має довгий послужний список, займала численні керівні армійські посади, в т. ч. помічника заступника начальника штабу оборони і начальника інформаційно-технічного відділу Збройних сил.
Генерал Руло був призначений на цю посаду в липні 2020-го, раніше він займав пост глави Командування військ спеціального призначення Канади і загальновійськових операцій Канади. Тепер буде виконувати функції стратегічного радника начальника штабу оборони в рамках програми поетапного удосконалення.
В результаті такого неординарного рішення генерал Руло консультуватиме чинного начальника штабу оборони, генерал-лейтенанта Вейна Ейра щодо модернізації військових інвестицій і планування.
Ротації відбуваються на тлі кризи звинувачень у сексуальних домаганнях щодо високопоставлених армійських чинів, в результаті яких військова поліція веде розслідування щодо як теперішнього, так і колишнього начальників штабу оборони.
На адресу Джонатана Венса, котрий був начальником штабу оборони до січня ц. р., висунули звинувачення в неналежній поведінці щодо двох підлеглих жінок у більш ранній період його перебування на армійських посадах. Він ці звинувачення заперечує.
Адмірал Арт Мак-Дональд, наступник генерала Венса, пішов у відставку в лютому ц. р. на тлі розслідування його діяльності. Один із високопоставлених чиновників Військово-морського флоту, котрий висунув звинувачення адміралу Мак-Дональду в сексуальних домаганнях, отримав анонімні погрози, що попереджають, що в світлі вчинених ним дій він ризикує кар’єрою. Військовому також порадили відкликати свою доповідь із звинуваченнями, передану в Міністерство оборони.
У жовтні минулого року в інтерв’ю Global News генерал Руло заявляв про позитивну динаміку в боротьбі з сексизмом та сексуальним насильством в армії в рамках операції «Честь», але визнав, що зроблено ще недостатньо. «Ми маємо успіхи. Не так швидко, як хотілося б, не так швидко, як хочеться мені, але на місці ми не стоїмо, — заявив він, маючи на увазі відверті розмови з жінками-військовослужбовцями, які організував на регулярній основі. — Це не жіноча проблема, це проблема канадських Збройних сил, і тому я вважаю, що приймаючи на цю посаду жінку, робимо достатньо правильний вибір».
Як повідомляв «Міст», звільнився глава пенсійного фонду Канади.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply