Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 17, 2021

Закордонними справами в Канаді зайнявся астронавт

Автор:

|

Січень 18, 2021

|

Рубрика:

Закордонними справами в Канаді зайнявся астронавт
Марк Ґарно

Після змін у складі федерального уряду Міністерство закордонних справ Канади очолив Марк Ґарно, до цього — міністр з питань транспорту, а в молоді роки — астронавт і військовий. «Марк Ґарно завжди був потужним голосом Канади у світі», — наголосили в зовнішньополітичному відомстві.
Серед його досягнень на попередній посаді відзначають створення та просування Плану зі захисту океану та підтримку ініціативи безпечного неба (Safer Skies Initiative) для покращення безпеки польотів у зонах конфлікту. «Міністр Ґарно принесе досвід, отриманий під час його тісної роботи з міжнародними партнерами щодо розслідування катастрофи рейсу «Міжнародних авіаліній України» PS 752 та як керівник Комітету кабінету з відносин Канади й США до свого нового порт фоліо», — додали у повідомленні.
Марк Ґарно — перший канадський астронавт, учасник трьох місій NASA та колишній керівник Канадської космічної аґенції. Він пішов у політику 2006-го, з кінця 2015 року і до теперішніх змін займав посаду міністра транспорту. Франсуа-Філіп Шампань, попередній міністр закордонних справ Канади, стає міністром інновацій, науки та промисловості.
Як повідомляв «Міст», п. Шампань обговорив із КУК підтримку України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply