Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 5, 2021

Загинули учасники марафону в КНР

Автор:

|

Травень 26, 2021

|

Рубрика:

Загинули учасники марафону в КНР
Рятувальна операція Ганьсу

Під час ультрамарафону в провінції Ганьсу, що на північному заході Китайської Народної Республіки (КНР), внаслідок надзвичайно холодної погоди загинув 21 учасник цього змагання. Загалом у марафоні брали участь 172 людей. 151 бігуна врятували, але восьмеро з них були травмовані. Серед загиблих — одні з найкращих китайських бігунів на довгі дистанції. Траґедія викликала обурення громадськості через відсутність планування на випадок надзвичайних ситуацій.
100-кілометровий марафон розпочався біля туристичного місця поруч із річкою Хуанхе за похмурої погоди. Згідно з опублікованими світлинами, бігуни були у шортах і майках за температури шість градусів тепла за Цельсієм. Далі маршрут бігунів пролягав через глибокі каньйони та хвилясті пагорби на посушливому плато на висоті понад 1 тис. м.
Опівдні, десь на 20-30-кілометровому відрізку марафону, на гірській ділянці посипав град й почалася потужна холодна злива, яку супроводжував поривчастий вітер. Температура повітря різко впала. Саме тоді й почали повідомляти про зникнення декотрих учасників.
Змагання призупинили і стартувала масштабна пошукова операція за участі 1,2 тис. рятувальників, безпілотників із тепловізорами й іншого обладнання. Під час пошуково-рятувальних робіт одразу врятували 18 людей. Рятувальним роботам завадив зсув ґрунту, який стався внаслідок негоди, а також те, що лише перші 24 км бігового маршруту були прохідними для автівок.
Як повідомляв «Міст», українка потрапила у чільну десятку Лондонського марафону.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply