Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Зачиняння ресторанів може зруйнувати багато життів

Автор:

|

Жовтень 20, 2020

|

Рубрика:

Зачиняння ресторанів може зруйнувати багато життів
Даґ Форд

Попри на те, що представники органів охорони здоров’я Торонто серйозно стурбовані темпами поширення Covid-19, на думку провінційного уряду, запровадження нових обмежень щодо місцевих ресторанів і тренажерних зал завдасть більше шкоди, ніж користі.
Даґ Форд, прем’єр Онтаріо, 5 жовтня заявив, що не планує задовольняти ряд запитів Ейлін де Вілья, головної лікарки Торонто. 5 жовтня вона офіційно попросила владу провінції заборонити відвідини ресторанів і барів, крім літніх терас, а також заборонити групові заняття фітнесом терміном на чотири тижні. Та це рішення ні де Вілья, ні влада Торонто не можуть законно здійснити.
Жителі міста з нетерпінням чекали відповіді головній лікарці п. Форда. Натомість він оголосив про нову хвилю фінансування шкільних рад у «гарячих точках» Peel, Ottawa, Toronto і York Region обсягом 35 млн CAD, аби «посилити запобіжні заходи громадської охорони здоров’я та стратегії захисту, позаяк вони стикаються з усе вищими показниками поширення інфекції в своїх районах».
Про нові надзвичайні обмеження для Торонто протягом основної частини прес-конференції Даґ Форд не оголосив, але, коли його запитали безпосередньо про рекомендації де Вілья, він сказав, що її прохання наразі залишається без уваги. «Люди вклали своє життя в ці маленькі ресторанчики, — згадав прем’єр про власників бізнесу. — Я маю бачити докази, перш ніж відберу у когось гроші на прожиття і позбавлю їх мети в житті».
Глава уряду зазначив, що, на його думку, переважна більшість ресторанів в Онтаріо вже працюють за розширеним протоколом Covid-19, у т. ч. за нещодавніми постановами, які обмежують кількість відвідувачів за одним столом до шістьох осіб і забороняють продаж алкоголю після 23.00. Він ясно дав зрозуміти, що не хоче накладати подальші обмеження на будь-який бізнес без дуже вагомих, конкретних доказів на підтримку цього кроку. «Це вкрай важливе рішення, відповідальність за яке лежить на моїх плечах і плечах моєї команди, і це непросто, — запевнив п. Форд. — Спершу хочу вичерпати всі можливості, перш ніж зруйную чиєсь життя».
Як повідомляв «Міст», аптеки в Канаді заледве дають собі раду зі щепленнями від грипу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply