Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

За свою «гуманітарну допомогу» РФ випрошує в Італії скасування санкцій

Автор:

|

Травень 02, 2020

|

Рубрика:

За свою «гуманітарну допомогу» РФ випрошує в Італії скасування санкцій
У Кремлі вже озвучили сої плани

Російська влада просить Італію розрахуватися за надіслану їм «гуманітарну допомогу» тим, що переконає Брюссель зняти санкції з Російської Федерації (РФ). Про це йдеться в листі, який надіслав до італійського парламенту Сергій Разов, посол РФ у Римі. «Нарешті Москва виставила рахунок після того, як Італії відправили допомогу (в т. ч. військову) для боротьби з коронавірусом», — прокоментували цю новину італійські засоби масової інформації.
Сергій Разов отримав цього листа від Леоніда Слуцького, голови комітету з міжнародних справ Державної думи РФ, і переправив його італійському депутату Віто Петрочеллі, висловивши надію, що послання дійде до відома італійських сенаторів. «Західні країни, які називають себе демократичними, наклали різні види санкцій майже на третину населення світу та не мають наміру послаблювати їх навіть під час боротьби з коронавірусом. Закликаю всіх політиків відмовитися від деструктивної політики санкцій», — написав п. Слуцький.
З цього можна виснувати, що ні окупацію Криму, ні аґресію на Донбасі Кремль припиняти не збирається, сподіваючись виклянчити скасування санкцій, хоча раніше голослівно заявляв, що на економіку РФ вони не впливають.
Як повідомляв «Міст», наприкінці березня ц. р. Москва надіслала в літаках з написами From Russia with Love «гуманітарну допомогу» Італії. Тоді газета La Stampa повідомила, що російські фахівці, котрі прибули з гуманітарною допомогою, «майже всі мають військовий досвід і високі військові звання», а «гуманітарна допомога» з РФ на 80 % нічого не варта. Ба, більше, значна частина російських фахівців виявилася хворою на Covid-19, тож їх довелося ізолювати.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply