Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

За серію статей про РФ Пулітцерівську премію отримала NYT

Автор:

|

Травень 05, 2020

|

Рубрика:

За серію статей про РФ Пулітцерівську премію отримала NYT
Пулітцерівська премія

Серію публікацій газети The New York Times про Російську Федерацію (РФ) відзначили Пулітцерівською премією. У зв’язку з пандемією Covid-19 оголошення лавреатів відбувалося в режимі он-лайн, а не в Школі журналістики Колумбійського університету, як зазвичай.
У номінації Міжнародна журналістика відзначили журналістів NYT за «серію захопливих статей» про хижацьку поведінку режиму Путіна, написаних із ризиком для життя й операції Кремля з втручання у справи інших держав.
Нагорода за найкращі матеріали на внутрішньополітичну тематику дісталися кореспондентам видання ProPublica — за серію статей про проблеми на 7-му флоті Військово-морських сил США і журналістам газети Seattle Times — за матеріали про помилки, яких припустилися у проєктуванні літаків Boeing 737 MAX.
Найкращим журналістським розслідуванням стала серія публікацій NYT про таксистів міста. У номінації «Роз’яснювальна журналістика» перемогли журналісти The Washington Post за «проривні матеріали» про те, яким згубним може бути ефект від глобального потепління.
Фотографи інформаційної аґенції Reuters отримали нагороду в номінації «Новинна фотографія» — за проєкт про протести в Сянгані. А фотокореспонденти Associated Press — у номінації «Художня фотографія» за проєкт про життя в індійському штаті Кашмір.
Журналістів Anchorage Daily News і ProPublica відзначили в головній номінації «Служіння суспільству». Вони написали про нестачу поліцейських у невеликих населених пунктах Аляски та багаторічне ігнорування цієї проблеми владою.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply