Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 17, 2021

За розмальовування поліційних щитів засадять до колонії

Автор:

|

Січень 24, 2021

|

Рубрика:

За розмальовування поліційних щитів засадять до колонії
Софія Малашевич на лаві підсудних

Суд у Білорусі постановив відправити в колонію 18-річних обвинувачених, які брали участь в акції протесту у вересні 2020 року: Софію Малашевич — на два роки, а Тихона Клюкача — на півтора. Саме такий термін і просила прокурорка. «Гадаю, що двох місяців в слідчому ізоляторі (СІЗО) достатньо, щоб збагнути, що нікуди ходити не треба і до огорож підходити також не треба. Я відсиділа два місяці в СІЗО і за цей час зрозуміла, що в’язниця людей ніяк не змінить: вона зробить тільки гірше, — зазначила Софія.
6 вересня Тихін Клюкач вирішив узяти участь у недільному марші разом зі своєю дівчиною, для чого спеціально приїхав із Бреста до Мінська. За версією слідства, молоді люди взяли в акції активну участь, що спричинило порушення роботи громадського транспорту й організацій.
Софії Малашевич висунули звинувачення в хуліганстві й образі Олександра Лукашенка, нелегітимного президента держави. У звинуваченні зазначено, що дівчина зробила вульгарні написи на загороджувальних щитах, які належать військовій частині № 63 755 і були виставлені біля Палацу незалежності.
Молоді люди визнали провину, заявили, що каються у скоєному. В останньому слові Малашевич попросила не карати Клюкача. Той же в останньому слові розкаявся в тому, що скоїв, і попросив вибачення у матері та бабусі.
Як повідомляв «Міст», у Білорусі запровадили великі штрафи за національні прапори.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply