Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

За арешт Лукашенка оголосили винагороду в 11 мільйонів

Автор:

|

Травень 31, 2021

|

Рубрика:

За арешт Лукашенка оголосили винагороду в 11 мільйонів
Олександр Лукашенко

Білоруський опозиціонер Валерій Цепкало почав збирати 11 млн EUR для винагороди за арешт Олександра Лукашенка. Лише впродовж двох днів ініціатори вже зібрали 126 тис EUR. За арешт диктатора обіцяють виплатити 11 млн EUR особі чи групі людей шляхом захищеної операції, за яку відповідає юридична особа, що перебуває під європейською юрисдикцією.
Представники правоохоронних органів або громадянського суспільства винагородять такою ж сумою, якщо це призведе до затримання й арешту, як каже п. Цепкало, «злочинця № 1». «Людина, котра асоціюється у нашій країні з фальсифікацією виборів, величезною кількістю вбивств і викрадень людей, вчинила багато злочинів проти людства, зокрема, тортури, незаконні депортації та багато іншого, про що ми обов’язково дізнаємося», — заявив він і висловив сподівання, що у правоохоронній і державній системі Білорусі є багато людей, котрі розуміють, хто саме є причиною нещастя білорусів.
Як повідомляв «Міст», в Європарламенті пропонують назвати вулиці з посольствами Білорусі іменем Романа Протасевича, котрого незаконно заарештував режим Лукашенка.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply