Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 23, 2021

Юрби мітинґарів вимагають скасувати режим самоізоляції

Автор:

|

Квітень 21, 2020

|

Рубрика:

Юрби мітинґарів вимагають скасувати режим самоізоляції
Протест у Владикавказі

Антикарантинні протести серед місцевого населення розпочалися у Російській Федерації (РФ), США та Бразилії. Президент Бразилії навіть звільнив міністра охорони здоров’я країни, котрий виступав за посилення карантину, який запровадив Конґрес, хоча в країні вже майже 40 тис. інфікованих. Як повідомляв «Міст», Жаїр Болсонару, президент Бразилії, приєднався до мітинґу у столиці країни, на якому активісти закликали покласти край карантинним обмеженням, які ввели через поширення коронавірусу. На мітинґу глава держави був без маски, але тримався подалі від натовпу.
Скасувати карантин вимагали у російському Владикавказі. Півтори тисячі людей влаштували мітинґи перед урядовою будівлею Північно-Осетинської Республіки, бо через карантин втратили роботу. Протести тривали недовго. Поліція та росгвардійці швидко усіх розігнали. Лікарі побоюються, що після таких зібрань кількість інфікованих може зрости в рази. Офіційно хворих у РФ вже понад 47 тис.

Протест у Вашинґтоні

Одразу кілька масштабних акцій протесту проти карантину відбулися й у США. Сотні учасників вийшли на вулиці міст у Мічиґані, Техасі, Меріленді, Огайо, Міннесоті, Північній Кароліні та Флориді. Найбільший мітинґ відбувся у Вашинґтоні. Там під будівлею Конґресу зібралися більш ніж 2 тис. людей. Демонстранти вимагали від влади скасувати всі обмеження, адже через карантин багато хто втратив роботу.
Мітинґарі впевнені, що це порушує їхні конституційні права. За офіційними даними уряду США, від початку березня роботу втратили 22 млн американців. Водночас, медичні працівники у штаті Колорадо у костюмах і масках для обличчя вийшли на контрпротести.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply