Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 18, 2021

Як білоруска «послала» московських глядачів

Автор:

|

Квітень 19, 2016

|

Рубрика:

Як білоруска «послала» московських глядачів

Azarenka of Belarus celebrates after defeating Williams of the U.S. in the final of the Qatar Open tennis tournament in Doha

Президент Білорусі Олександр Лукашенко останнім часом демонстративно ігнорує інтереси політики Кремля. Очевидно, цю поведінку розділяють і громадяни республіки. В тому числі й одна з найкращих тенісисток світу Вікторія Азаренко.

На спортивній арені у Лужниках (Москва) проходив чвертьфінальний матч кубка Федерації між командами Росії та Білорусі. Вирішальним, як і зазвичай, став двобій перших ракеток. Вікторія Азаренко таки здолала опір росіянки Дарії Касаткіної. Але перемога їй далася нелегко. Хамовита московська публіка почала гулом і вигуками заважати їй при подачі. І в якийсь момент нерви у білоруски не витримали. Вона повернулася у бік трибун і характерним та виразним жестом показала, куди пропонує їм піти.

На прес-конференції вона так пояснили свою поведінку: «Я не розумію цих вигуків, коли вони не просто вболівають, а намагаються перешкодити навмисне. Я не чула, щоб білоруські вболівальники кричали під руку Даші. Вважаю, що це було негарно, але це теніс. Те, що я показала – неправильно, але це емоції, я теж людина».

За цей жест Вікторію Азаренко оштрафували на дві з половиною тисячі доларів. Але не думаємо, щоб вона за ними шкодувала. Справжній інтелігент повинен вміти поставити на місце хама. Тим паче в найбільш аристократичному виді спорту. Врешті, росіян оштрафовано набагато суворіше. А покаранням для шовіністів стала перемога білоруських дівчат за підсумками всіх зустрічей. Покарання насправді болюче, судячи з того стогону, який здійняли  російські ЗМІ – їхня збірна вперше за 19 років вибула із Світової групи.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply