Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Walt Disney зачиняє свої роздрібні крамниці в Канаді

Автор:

|

Серпень 17, 2021

|

Рубрика:

Walt Disney зачиняє свої роздрібні крамниці в Канаді

The Walt Disney Company ще в березні ц. р. заявляла про свої плани зосередитися на віртуальних продажах і значно скоротити число своїх роздрібних магазинів. Компанія повідомила, що на початковому етапі зачинить не менше 60 торгових точок у Північній Америці. До наступного місяця Disney планує закрити майже всі свої роздрібні магазини в Канаді.
У заяві компанії йдеться, що світова пандемія назавжди змінила ставлення споживачів до роздрібної торгівлі. «На цьому тлі ми плануємо створити більш гнучкий, взаємопов’язаний досвід електронної комерції, який надасть споживачам легкий доступ до унікальних, високоякісних продуктів у всіх франшизах», — йдеться в заяві.
Вже замкнули дві крамниці в Британській Колумбії, й одну в Онтаріо. Мережа ще має три філії в Ванкувері, дві в Калґарі, дві в Едмонтоні, один в Вінніпезі, один в Оттаві, п’ять у районі Великого Торонто і два в інших місцях провінції Онтаріо. Всі, крім двох (перший — в Eaton Center, другий — у Скарборо) зачинять із 18 серпня.
Брюс Віндер, аналітик роздрібної торгівлі, вважає, що компанія Disney, ймовірно, знайшла ефективніші способи просування свого бренду і товарів. Очікується, що компанія нарешті під’єднає свою платформу електронної комерції ShopDisney до потокового сервісу по підписці Disney+. За словами п. Віндера, закриття магазинів Disney у Канаді — частина радикальних змін, що відбулися в роздрібній торгівлі і торгових центрах.
Як повідомляв «Міст», тематичний парк компанії Walt Disney — найщасливіше місце на Землі.

About Author

Meest-Online