Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Врятувати двійницю Анджеліни Джолі

Автор:

|

Січень 02, 2021

|

Рубрика:

Врятувати двійницю Анджеліни Джолі
Фатіма Хішванд

Зірку Instagram Фатіму Хішванд, відому під псевдонімом Сахар Табар, засудили в Ірані до десяти років в’язниці. Дівчину звинуватили в блюзнірстві, підбурюванні до насильства, отриманні прибутків неприйнятними способами і в заохоченні корупції серед молоді.
Масих Алінеджад, адвокатка дівчини, підтвердила, що вона справді отримала такий вирок. Тож журналісти звернулися до американської акторки Анджеліни Джолі з проханням допомогти жертві. «Сахар Табар усього 19 літ. Її мати щодня плаче, щоб звільнити невинну доньку. Дорога Анджеліна Джолі! Нам потрібна ваша підтримка», — написала правниця.
Нагадаємо, що Сахар Табар стала популярною в Instagram завдяки тому, що стала «зомбі-версією» Анджеліни Джолі. Дівчина змінила себе до невпізнаності: зробила собі запалі щоки, задертий кінчик носа та пухкі губи, а також занадто виділила очі. Завдяки своєму екстравагантному вигляду Сахар стрімко набрала підписників. Однак згодом заявила, що її зовнішність — результат не численних операцій, а макіяж і цифрове редагування.
Торік дівчина вже мала справу з поліцією. Вона потрапила за ґрати після арешту в жовтні 2019-го. Її заарештували після того, як представники громадськості подали на неї скаргу. Сахар звинуватили у блюзнірстві, образі чинного кодексу країни, закликах до насильства та вчинення корупції.
Як повідомляв «Міст», Анджеліна Джолі стала лялькою.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply