Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

ВООЗ продовжила режим надзвичайної ситуації у світі

Автор:

|

Травень 03, 2020

|

Рубрика:

ВООЗ продовжила режим надзвичайної ситуації у світі

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) продовжила дію режиму надзвичайної ситуації у світі через пандемію коронавірусу. Надзвичайну ситуацію запровадили 30 січня ц. р. терміном на 90 днів. У ВООЗ закликають країни і надалі продовжувати допомагати державам, що найбільше постраждали від Covid-19, а також застерігають не поспішати скасовувати карантин.
Натомість радять збільшувати тестування хворих і відстежувати їхні контакти. Крім цього, організація хоче взяти участь у розслідуванні причин походження коронавірусу в Китайській Народній Республіці й уже звернулася з таким проханням до китайського уряду. Утім офіційний Пекін його проігнорував.
«Пандемія Covid-19 продемонструвала, що навіть країни з розвиненою медичною системою не здатні впоратися з таким масштабним спалахом. ВООЗ стурбована можливими неґативними наслідками. Пандемія залишається надзвичайною ситуацією в галузі охорони здоров’я у світі. Ми і надалі співпрацюватимемо з партнерами, щоб зупинити поширення вірусу», — заявив Тедрос Адханом Гебрейесус, голова ВООЗ.
Як повідомляв «Міст», у китайському Ухані, який став джерелом поширення коронавірусу, медики вже вилікували останнього важкохворого пацієнта.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply