Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

ВООЗ подовжила режим надзвичайної ситуації

Автор:

|

Серпень 02, 2020

|

Рубрика:

ВООЗ подовжила режим надзвичайної ситуації

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) у зв’язку з пандемією коронавірусу Covid-19 продовжила режим міжнародної надзвичайної ситуації ще на три місяці. Комітет ВООЗ із надзвичайних ситуацій одноголосно погодився, що пандемія все ще є надзвичайною ситуацією для громадської охорони здоров’я, що викликає міжнародну стурбованість».
Свою рекомендацію про продовження цього режиму комітет представив Тедросу Аданому Гебрейесусу, генеральному директору ВООЗ і той із нею погодився. Комітет знову скличуть упродовж трьох місяців за рішенням генерального директора.
Виступаючи на засіданні, глава ВООЗ зазначив, що теперішня пандемія є кризою, яка трапляється раз на століття, а її наслідки будуть відчуватися протягом майбутніх десятиліть. За його словами, вже багато питань вирішили, але на багато ще належить дати відповідь». Згідно з даними ВООЗ про дослідження імунітету, більшість населення Землі залишається сприйнятливим до цього вірусу, навіть у районах, які пережили суворі спалахи хвороби.
Це було вже четверте засідання комітету ВООЗ із НС, що складається з 18 експертів і 13 консультантів. Його мета — оцінити актуальний стан справ у боротьбі з пандемією в світі й виробити рекомендації щодо ефективної протидії поширенню інфекції.
Як повідомляв «Міст», раніше ВООЗ змінила рекомендації щодо медичних масок.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply