Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 29, 2022

Водій навмисно в’їхав у різдвяний парад у США

Автор:

|

Листопад 24, 2021

|

Рубрика:

Водій навмисно в’їхав у різдвяний парад у США
Після траґедії

У центрі м. Вокеша (штат Вісконсин) позашляховик в’їхав у багатолюдний різдвяний парад. П’ятеро людей загинули. Водій Даррелл Едвард Брукс-молодший зробив це навмисне. Про це повідомив Ден Томпсон, начальник місцевої поліції. «Самотній суб’єкт навмисно в’їхав на своєму темно-бордовому позашляховику через барикади та в юрбу людей, які святкували на різдвяному параді», — зазначив він і додав, що мотив нападу все ще залишається загадкою.
Підозрюваному загрожує п’ять звинувачень у вбивстві першого ступеня. Крім п’яти вбитих у віці від 52 до 81 року ще 48 отримали поранення, у т. ч. шестеро дітей, яких ушпиталили в критичному стані. Поліція Вокеша заявила, що інцидент не був терористичним актом.
Зловмисник має кримінальне минуле, востаннє його звільнили з-під варти 11 листопада після звинувачень у створенні перешкод для офіцера, завдаванні побоїв, безрозсудній погрозі, хуліганстві в рамках справи про домашнє насильство. За словами шефа Томпсона, під час недільної бійні поліція також отримала скаргу на домашні заворушення за участю Брукса-молодшого та ножа, але не змогла відповісти, бо була зайнята парадом, на який той вирушив після бійки.
Як повідомляв «Міст», поліція затримала у Міннеаполісі водія, котрий в’їхав у натовп.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply