Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

Від пожежонебезпечних російських апаратів ШВЛ відмовилися

Автор:

|

Травень 14, 2020

|

Рубрика:

Від пожежонебезпечних російських апаратів ШВЛ відмовилися

Американські лікарні, куди в рамках «гуманітарної допомоги» привезли російські апарати для штучної вентиляції легенів (ШВЛ) «Авента-М», повертають їх через непотрібність і небезпеку. Російські апарати розраховані на електроенергію 220 В, тоді як у США електромережа на 110 В.
Лікарням, ймовірно, ще й пощастило, що ці апарати так і не під’єднали, заважаючи на пожежі, які викликали ці апарати ШВЛ у самій Росії. Один із таких апаратів спалахнув у лікарні Санкт-Петербурга, не витримавши навантаження. В результаті загинули п’ятеро людей, у т. ч. під’єднаний до апарату пацієнт, ще четверо отруїлися чадним газом. Подібний випадок стався й у Москві.
У Федеральній аґенції США з надзвичайних ситуацій зазначили, що знають про інциденти зі ШВЛ у Росії. «Висновки розслідування пожеж, яке провела російська влада, допоможуть нам прийняти рішення щодо подальшого застосування цих апаратів», — заявили прессекретар відомства.
Лікарні передадуть небезпечні апарати ШВЛ федеральним органам влади. Так, зі штату Нью-Йорк повернуть 30 російських апаратів ШВЛ, з Нью-Джерзі — 15 таких. При цьому влада на місцях дипломатично сформулювала свою відмову тим, що крива захворювань, на щастя, не була такою високою, тому російське медичне обладнання не знадобилося.
Раніше «Міст» повідомляв, що Евген Чолій, колишній президент Світового конґресу українців, котрий зараз очолює недержавну організацію «Україна-2050», заявив, що «гуманітарним» ініціативам Кремля вірити не варто.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply