Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 25, 2021

Від Лукашенка поскаржилися в ООН

Автор:

|

Серпень 16, 2021

|

Рубрика:

Від Лукашенка поскаржилися в ООН
Анатолій Ісаченко

У СРСР було модно звертатися з будь-якого приводу «трудящих», за ініціативою влади. Тепер це відбувається в Білорусі. Анатолій Ісаченко, національний координатор із досягнення Цілей сталого розвитку та заступник голови Ради республіки Національних зборів Білорусі, надіслав до Генеральної Асамблеї (ГА) Організації Об’єднаних Націй (ООН) заяву, у якій поскаржився на західні санкції. Заява з’явилася «за фактом економічного і політичного тиску на Білорусь». Документ закликає організацію вплинути на ініціаторів санкцій проти Мінська.
За словами п. Ісаченка, Білорусь зіштовхнулася «з нахабним і зухвалим викликом, кинутим суверенній, демократичній і миролюбній державі, кожному її громадянину». «Односторонні обмежувальні заходи у вигляді недопущення вироблених в Білорусі товарів на європейський ринок, заборони західних держав на перельоти білоруських перевізників над своєю територією, ескалація міґраційної кризи на білорусько-литовському кордоні в цей час набувають катастрофічні перспективи. Подібна бездумна політика щодо нашої країни серйозно зачіпає інтереси не тільки білоруських громадян. На адресу Європейського Союзу спрямовані сотні звернень білоруських трудових колективів із закликом припинити неправомірний тиск. Однак численні прохання трудящих ігнорують», — йдеться в посланні.
Чиновник закликав ГА ООН засудити «грубе втручання у внутрішні справи Білорусі» з боку іноземних держав і вжити заходів щодо недопущення використання «односторонніх примусових обмежень щодо суверенної держави». Вочевидь, санкції діють, але здаватися нелегітимний білоруський президент Лукашенко ще не хоче.
Як повідомляв «Міст», диктатор Лукашенко повністю копіює сталінські методи.

About Author

Meest-Online