Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Велика Британія дає ожирінню бій

Автор:

|

Липень 28, 2020

|

Рубрика:

Велика Британія дає ожирінню бій
Борис Джонсон

Уряд Великої Британії оприлюднив план боротьби з ожирінням. У країні заборонять телевізійну і віртуальну рекламу нездорової їжі до 21.00, а також припинять акції «купи один, отримай другий безкоштовно» на такі харчові продукти. Крім цього, калорійність страв тепер відображатимуть у меню. Уряд також почне консультації з приводу вказування калорій в алкоголі.
Борис Джонсон, прем’єр Об’єднаного Королівства, оголосив боротьбу з ожирінням після того, як дослідження продемонстрували, що ті, хто страждає ожирінням або надлишковою вагою, мають підвищений ризик смерті від коронавірусу або важкого перебігу хвороби.
У червні ц. р. він заявив, що у Великій Британії більше людей з надмірною вагою, ніж у більшості європейських країн, і його уряд назвав «боротьбу з бомбою уповільненої дії» своїм пріоритетом. Британський уряд оголосив про нове прагнення допомогти людям взяти під контроль своє власне майбутнє, схуднувши, ставши активними і почавши вести більш здоровий спосіб життя». «Схуднути важко, але з деякими невеликими змінами ми всі можемо почуватися здоровішими, — сказав п. Джонсон. — Якщо ми всі внесемо свою частку, то зможемо знизити ризики для здоров’я та захиститися від коронавірусу, а також зняти тиск із національної служби охорони здоров’я».
Як повідомляв «Міст», у В’єтнамі подають бургери у формі коронавірусу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply