Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Ведучій погрожують арештом родичів, якщо не повернеться в країну

Автор:

|

Травень 28, 2021

|

Рубрика:

Ведучій погрожують арештом родичів, якщо не повернеться в країну
Аліна Малиновська

Білоруський диктатор Лукашенко продовжує займатися державним тероризмом. Тепер він перейшов до захоплення заручників. Так, Аліні Малиновській, ведучій телеканалe Belsat? у Білорусі пригрозили затримати усю родину і тримати їх під вартою, доки вона не повернеться в країну. Журналістка виїхала з Білорусі до України після того, як 22 травня затримали шістьох її колег з Belsat.
Відтак їй зателефонував слідчий і заявив, що всю її родину затримають і будуть тримати під вартою, доки вона не приїде на «бесіду». Слідчий зателефонував номера Валентина Кучеренка, чоловіка її сестри, і поінформував, що Валентин із товаришем зараз «у них», а тепер вони поїдуть за бабусею і дідусем.
Пізніше Валентин сам зателефонував Аліні і повідомив, що його «забирають», як і колегу, котрий якраз зайшов у гості. Чоловік сказав, що слідчі хочуть знати, коли повернеться журналістка, і що вони «не відчепляться ні від нас, ні від батьків». Він розповів, що, як стверджують слідчі, хочуть провести перевірку телеведучої в «адміністративній справі».
Після цього відбулася ще одна розмова зі слідчим. Той розпитував, з якого дня п. Малиновська перебуває в Україні, і що її хочуть бачити, щоб «розпитати для матеріалів перевірки». Слідчий відмовився пояснити, про яку справу йдеться і на яких підставах затримали родичів Аліни, щоб «не обговорювати матеріали перевірки», та багато разів наполегливо перепитував, коли журналістка приїде у Білорусь.
Згодом знову телефонував чоловік сестри, розповідаючи, що в нього продовжують допитуватися, коли вона все ж приїде, і що його, вочевидь, не відпустять доти, доки вона не погодиться повернутися в Білорусь.
Як повідомляв «Міст», СКУ закликав звільнити незаконно ув’язненого білоруського блогера.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply