Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

В ООН заявили про голод в Ефіопії

Автор:

|

Червень 16, 2021

|

Рубрика:

В ООН заявили про голод в Ефіопії
Люди в Ефіопії голодують

Продовольча ситуація в реґіонах Ефіопії Тиграй, Амхара й Афар досягла рівня катастрофи. Про це свідчить звіт Організації Об’єднаних Націй (ООН). З травня по червень ц. р. 350 тис. осіб жили у «важкій кризі». Станом на травень 5,5 млн осіб зіштовхнулися з високим рівнем гострої відсутності продовольчої безпеки в реґіоні. Очікують, що до вересня ситуація погіршиться.
При цьому в звіті немає офіційного оголошення про голод — його оголошують лише за досягнення певних показників смертності, недоїдання та голоду: щонайменше 20 % домогосподарств в Ефіопії зіштовхуються з крайньою нестачею продуктів харчування з обмеженими можливостями впоратися з цим; показники гострого недоїдання перевищують 30 %; смертність перевищує дві людини на день на 10 тис. осіб.
Марк Лоукок, глава гуманітарних організацій ООН, наголосив, що на півночі Ефіопії вже є голод і буде набагато гірше. Кризу викликали каскадні наслідки конфлікту, в т. ч. переміщення населення, обмеження пересування, обмежений гуманітарний доступ, втрата врожаю і засобів до існування, а також дисфункціональні або неіснуючі ринки. Зокрема, Тиграй спустошили бої між урядовими військами і повстанцями, 1,7 млн людей покинули свої будинки.
Як повідомляв «Міст», масовий голод розпочинається у Північній Кореї.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply