Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

В Онтаріо — масштабний локдаун

Автор:

|

Січень 05, 2021

|

Рубрика:

В Онтаріо — масштабний локдаун

У провінції Онтаріо 26 грудня розпочався загальний локдаун, який запровадив уряд Даґа Форда, сподіваючись таким чином приборкати поширення Covid-19, що стає неконтрольованим. Локдаун означає замикання більшості торгових підприємств. Ті, кому надали статус життєво важливих — продуктові крамниці й аптеки —працюють в обмеженому форматі, тоді як спортивні зали, кінотеатри та майже всі підприємства, які передбачають обслуговування клієнтів усередині приміщення, зараз зачинені.
Магазинам і ресторанам дозволили лише доставку та видачу попередньо зроблених замовлень. У дискаунтерах та гіпермаркетах продуктів харчування, які мають дозвіл на очне обслуговування клієнтів, завантаження обмежили 25 % на торгове приміщення.
Локдаун у провінції запровадили, в т. ч. через загрозу, що лавиноподібне поширення вірусу призведе до перевантаження в роботі відділень інтенсивної терапії. Раніше цього місяця керівництво лікарень провінції попросило підготувати плани екстреного збільшення потенціалу в разі різкого зростання числа пацієнтів із Covid-19.
Органи охорони здоров’я попередили, що серйозні операції та процедури — такі, як лікування раку, проблем із серцем та інших недуг — доведеться переносити, якщо лікарняні відділення інтенсивної терапії будуть переповнені коронавірусними пацієнтами.
Попри прохання влади й органів охорони здоров’я, статистичні дані засвідчують, що люди не так сумлінно дотримуються правил, як у період першої хвилі. В останні тижні Онтаріо з лячною частотою ставить все нові антирекорди з числа нових випадків захворювання за день. На Різдво провінційна статистика також взяла павзу, але напередодні в Онтаріо зареєстрували чергове «досягнення» — 2 447 випадків.
Попри обіцянки після першої хвилі навесні, що будинки для літніх людей будуть обнесені «залізним кільцем» захисту, в останні місяці вірус знову лютує в цих установах. Станом на четвер спалахи захворювання спостерігали в 162 будинках для літніх людей Онтаріо, що означає, що осередки епідемії зараза зареєстрували в більше ніж в 25 % закладів такого типу.
До догляду дітей на зимові канікули в школах також фіксували значне зростання випадків захворювання, що змусило провінцію продовжити призупинення очного навчання. Учні початкових класів провінції будуть навчатися дистанційно з 4 по 8 січня, тоді як учні середніх і старших класів повернуться за шкільні парти лише 25 січня.
Спалахи захворювання серед працівників обов’язкових служб, таких як пожежні, також викликали неспокій із приводу можливих збоїв в їхній роботі. Локдаун у масштабах всієї провінції триватиме до 9 січня. Після цього обмежувальні заходи карантинного рівня продовжать свою дію в 27 медичних округах Південного Онтаріо до 23 січня.
Як повідомляв «Міст», за гострої реакції на щеплення в Канаді виплачуватимуть компенсації.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply