Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

В Італії померла перша жінка-бос мафії

Автор:

|

Січень 02, 2022

|

Рубрика:

В Італії померла перша жінка-бос мафії
Пупетта Мареска

У Італії від серцевого нападу померла Пупетта Мареска, перша жінка-бос «Каморри». Їй було 86 літ. Вона померла у своєму будинку в Кастелламарі-ді-Стабія. Останнім часом жінка нездужала.
Її життя — як роман. 1954-го 18-річна Мареска перемогла на міському конкурсі краси, після чого вийшла заміж за одного з найвпливовіших членів «Каморри». Чоловіка убили за кілька місяців. 1955-го вагітна на шостому місяці вагітності Пупетта застрелила Антоніо Еспозіто, якого підозрювала в убивстві свого чоловіка. Її заарештували та засудили до 13 років і чотирьох місяців ув’язнення. У в’язниці жінка народила свою першу дитину Паскуале.
Згодом вийшла заміж за Умберто Амматуро, одного з найнебезпечніших злочинців усіх часів у Італії, від якого народила ще двійко дітей. Амматуро не зміг налагодити стосунків із старшим сином жінки, а коли 1974-го 18-річний юнак зник за загадкових обставин, всі докази вказували на його вітчима. Останній утік до Перу, де розпочав нове життя з новою партнеркою. Після розлучення 1982-го Пупетта Мареска сама очолила банду і відкрито заявила про війну з Раффаеле Кутоло, іншим мафіозі, та його «Нової організованої Каморри».
Її заарештували за вбивство судового експерта Альдо Семерарі та вимагання, злочини, які вона досі заперечує. Мареска відсиділа чотири роки у в’язниці. 1986 року Пупетту знову заарештували, цього разу за приналежність до «Нової сім’ї», а її активи конфіскували. Вийшовши на волю, жінка повернулася жити в Кастелламмарі-ді-Стабія.
У Неаполі жінка мала дві крамниці одягу. 1967-го вона знялася у кіно і зіграла головну героїню у фільмі «Злочин у Позиліпо» режисера Ренато Парравічіні, якого на стрічку надихнуло життя кримінальної лідерки. Історії Пупетти присвячено ще кілька фільмів: «Виклик», «Справа Пупетти Марески», «Пупетта — мужність і пристрасть».
Як повідомляв «Міст», бос «Каморри» помер у в’язниці.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply