Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

В Іспанії скасували надзвичайний стан і відкрили кордони

Автор:

|

Червень 23, 2020

|

Рубрика:

В Іспанії скасували надзвичайний стан і відкрили кордони
Іспанія сьогодні

В Іспанії завершився термін дії надзвичайного стану, запровадженого у зв’язку з епідемією коронавірусу. Він діяв у країні з 14 березня по 21 червня, його продовжували шість разів поспіль. Останні два рази прем’єр Педро Санчес заледве зібрав у парламенті достатню кількість голосів.
Напередодні завершення дії надзвичайного стану, глава уряду подякував у телезверненні всім, хто брав участь у боротьбі з епідемією, але наголосив, що вірус може повернутися і потрібно зробити все можливе, щоб уникнути такого сценарію.
Завершення надзвичайного стану означає, що автономні реґіони знову отримують всю повноту влади, яку мали до його запровадження, та завершення обмежень на подорожі між автономними реґіонами. Карантинні обмеження, які все ще зберігають, відрізняються для різних реґіонів залежно від епідемічної ситуації у кожному з них.
Крім цього, відкрили кордони для мандрівників із країн Шенґенської зони. Їх більше не зобов’язують проводити два тижні в обсервації. На летовищах Іспанії близько 600 працівників системи охорони здоров’я вимірюватимуть прибульцям температуру. Лише кордон із Португалією на прохання уряду в Лісабоні залишатиметься закритим для більшості подорожніх до 1 липня.
Як повідомляв «Міст», коронавірус поборола 101-річна американка, котра народилася під час пандемії «іспанки».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply