Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

В Європі перестали купувати автомобілі

Автор:

|

Травень 21, 2020

|

Рубрика:

В Європі перестали купувати автомобілі

Автомобільний ринок у країнах Європейського Союзу (ЄС) скоротився на 76,3 % щодо річного показника. Це сталося у зв’язку зі закриттям дилерських центрів через коронавірус у багатьох країнах. Європейська асоціація виробників автомобілів (ACEA) повідомляє, що минулого місяця на дороги ЄС виїхали лише 270 682 нових легкових автомобілі порівняно з 1,14 млн у квітні 2019-го. «Перший повний місяць обмежень Covid-19 спричинив найбільше падіння попиту на авто в Європі. Більшість автосалонів по всьому ЄС зачинені», — зазначили в ACEA.
Зазнали падіння всі національні ринки. Зокрема, Італія (–97,6 %), Іспанія (–96,5 %) та Франція (–88,8 %) потрапили до числа країн, що постраждали найбільше. Німеччина зазнала не такого катастрофічного падіння (61,1 %). Британський ринок упав на 97,3 %.
За даними Національної ради автомобільних професій Франції, значна частина компаній може збанкрутіти, а їхні працівники — опинитися на вулиці. Зокрема, банкрутства очікує 30 % французький компаній. Від 40 тис. до 50 тис. робочих місць скоротять.
Раніше «Міст» розповідав, як користуватися автомобілем під час пандемії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply