Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

В ЄС запровадять Covid-паспорт для туристичної сфери

Автор:

|

Квітень 29, 2020

|

Рубрика:

В ЄС запровадять Covid-паспорт для туристичної сфери
Гарі Капеллі

В Європейському Союзі (ЄС) розроблять єдиний для всіх країн співдружності документ із умовною назвою Covid-паспорт, який буде відігравати роль сертифіката безпеки в галузі. Про це розповів Гарі Капеллі, міністр туризму головуючої в ЄС Хорватії. «Ми завершили неформальну конференцію міністрів за участю всіх країн-членів та єврокомісара з питань внутрішнього ринку Террі Бретона. Ми дійшли кількох висновків, зокрема, щодо організації спільного європейського підходу для виходу з кризи. Це передбачає створення спільних протоколів і заходів у сфері здоров’я та безпеки. Міністри погодилися, що необхідно створити загальний такий собі Covid-паспорт, який буде чинний у всьому Євросоюзі», — зазначив він.
Міністри й Європейська комісія (ЄК) погодили спільну позицію про те, що короткотерміновий Фонд відновлення, який створять під егідою ЄК і за участі країн-членів, буде містити витрати на відновлення туристичної галузі в обсязі 20-25 %. Такий же відсоток туристична галузь повинна отримати в Багаторічній фінансовій перспективі ЄС на 2021-2027 рр.
«Саме туризм повинен зіграти дуже важливу роль у відродженні економіки всіх наших країн», — вважає п. Капеллі. Він також нагадав, що частка туризму становить значну частину в економіці багатьох європейських країн.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply