Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

В ЄП пропонують назвати вулиці з посольствами Білорусі іменем Протасевича

Автор:

|

Травень 30, 2021

|

Рубрика:

В ЄП пропонують назвати вулиці з посольствами Білорусі іменем Протасевича
Роман Протасевич

Делегація румунської партії USR PLUS в Європейському парламенті (ЄП) запропонувала представникам держав-членів Європейського Союзу (ЄС) в Брюсселі (Бельгія) скоординовану акцію разом із мерами всіх столиць ЄС щодо назви іменем Романа Протасевича всіх вулиць, на яких розміщені посольства Білорусі.
Ініціатива з’явилася після того після того, як Андрій Ойштяну, професор Бухарестського університету запропонував назвати іменем Протасевича вулицю, де розташована дипломатична місія Білорусі в Бухаресті. Ідею також підтримала Клотильда Арманд, мер румунської столиці, котра заявила, що подасть пропозицію до столичної мерії.
Восьмеро членів ЄП заявили: «Хоча ми й цінуємо висновки саміту Європейської ради від 24 травня ц. р. щодо заходів, які необхідно вжити проти чиновників та компаній, що підтримують режим Лукашенка, проте вважаємо, що вони також можуть бути доповнені символічними діями».
Згідно з документом, надісланим державам-членам ЄС, така скоординована і об’єднана європейська реакція дасть потужний сигнал мінському режиму про те, що Євросоюз і його держави-члени не ігнорують цей інцидент.
Як повідомляв «Міст», до Романа Протасевича нарешті пустили адвоката.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply