Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

В Еквадорі прийшла до тями жінка, котра нібито померла від коронавірусу

Автор:

|

Квітень 27, 2020

|

Рубрика:

В Еквадорі прийшла до тями жінка, котра нібито померла від коронавірусу
Альба Марурі Ґранда

У місті Гуаякіль (Еквадор) прийшла до тями Альба Марурі Ґранда — майже через місяць після того, як лікарі визнали її мертвою. «Вранці 27 березня у 74-річної жінки піднялася температура до 42 градусів за Цельсієм, і їй стало важко дихати. Її переведи до диспансера через необхідність забезпечення киснем. Близько 20:30 того ж дня її сім’ї повідомили про смерть родички. А через вісім днів вони кремували тіло.
Натомість весь цей час жінка перебувала у комі, а 24 квітня опритомніла, назвала медичній працівниці своє ім’я та номер телефону для зв’язку з сестрою, щоб та забрала її додому. Отже, сім’я жінки провела майже місяць із прахом іншої людини, очікуючи, поки в місті скасують надзвичайний стан через коронавірус і дозволять провести церемонію поховання.
Лікарі попросили вибачення в родині жінки, визнавши помилку. Родичі поставилися з розумінням до ситуації, проте вимагають від лікарні відшкодувати 2 тис. USD, витрачені на похоронні послуги та кремацію. Також наразі невідомо, кого саме помилково кремували замість Альби Марурі Ґранда.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply