Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 12, 2021

В Австрії затримали підозрюваних у вбивстві політеміґранта

Автор:

|

Липень 07, 2020

|

Рубрика:

В Австрії затримали підозрюваних у вбивстві політеміґранта
Маміхан Умаров

Австрійська поліція взяла під варту підозрюваних у вбивстві Маміхана Умарова політичного еміґранта з Чечні, котрий раніше критикував Рамзана Кадирова, главу республіки. Затримали двоє чоловіків — 47-річного чеченця і ще одного, котрий перебував на місці злочину і його спершу вважали свідком. Потім під час допиту він почав плутатися в показах, і його вирішили взяти під варту за підозрою у співучасті у вбивстві.
«Російський еміґрант Маміхан У., який нещодавно змінив ім’я на Мартін Б., просив політичного притулку, його застрелили після сьомої години вечора 4 липня біля входу в будівельну компанію на Брюннер-штрассе. За даними поліції, близько 21.35, після великого обшуку, його 47-річного співвітчизника заарештований у Лінці за участю EKO-Cobra як головного підозрюваного. Опору він не чинив», — йдеться в повідомленні Управління поліції штату Нижня Австрія.
Державне управління зі захисту Конституції та боротьби з тероризмом розпочало розслідування. У відомстві повідомили, що імовірний вбивця зареєстрований як біженець в Австрії з 2007 року. Нещодавно Мартін Б. у відеоблозі провокував керівництво російської республіки Чечня, а також образив Рамзана Кадирова.
Конкретний сценарій загрози щодо вбитого чеченця Мартіна Б. існував віднедавна. Ба більше, австрійські органи безпеки пропонували йому особистий захист, але той відмовився. Натомість намагався придбати знайти бронежилет, однак невідомо, чи йому це вдалося.
Як повідомляв «Міст», в Австрії застрелили політичного еміґранта з Чечні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply