Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Украли найвідоміше фото Черчилля

Автор:

|

Серпень 28, 2022

|

Рубрика:

Украли найвідоміше фото Черчилля
Лев, що рикає

В Оттаві вкрали одну із найзнаменитіших світлин Вінстона Черчилля, колишнього прем’єр-міністра Великої Британії. Фото з назвою «Лев, що рикає» зроблений канадським фотографом Юсуф Карш у грудні 1941 року.
На фотографії Черчилль постав без своєї традиційної сигари. Вона висіла у читальній залі готелю «Шато Лор’є», але у вихідні працівники готелю помітили, що оригінал знаменитої світлини підмінили копією. «Ми глибоко засмучені цим нахабним вчинком. Як запобіжний захід, фотографії, що залишилися і висіли в читальній залі, прибрали доти, доки не вдасться надійно їх захистити», — заявила Женев’єва Дюма, генеральна директорка готелю.
Відомо, що це фото зробили після того, як Черчилль виступив у канадському парламенті з промовою. Свою назву фотографія отримала через інцидент під час фотосесії. Карш ніяк не міг упіймати потрібний вираз обличчя прем’єр-міністра, тому просто вихопив сигару у нього і зробив світлину, коли глава британського уряду роздратовано намагався зібратися з думками. «Ви навіть лева, що гарчить, можете змусити стояти на місці, щоб зробити фотографію», — сказав тоді Черчилль Каршу.
Як повідомляв «Міст», Вінстон Черчилль зустрічався зі Сталіним у Ялті 1945 року.

About Author

Meest-Online