Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Українцям у Нідерландах потрібна особлива наліпка

Автор:

|

Серпень 15, 2022

|

Рубрика:

Українцям у Нідерландах потрібна особлива наліпка
Акція в Роттердамі

Для українських біженців у Нідерландах із вересня ц. р. стане обов’язковою позначка в документах, що підтверджує дозвіл на проживання та роботу. Для цього українці мають звернутися до служби імміґрації та натуралізації (IND) у місті перебування. Однак через нестачу персону ця служба перевантажена, що уповільнює її роботу. IND проблеми визнає та намагається оперативно її розв’язати.
З наліпкою в паспорті українці можуть жити та працювати в Нідерландах щонайменше до 4 березня 2023 року та мають право на отримання допомоги з житлом, медичне обслуговування й освіту для дітей. IND видала вже більше 5 тис. таких наліпок. Планують забезпечити ними ще 5 тис. біженців, а надалі — від 6 тис. до 12 тис. щотижня.
Водночас українці влаштували в Роттердамі ходу на знак подяки нідерландцям за підтримку України та притулок для українців, які вимушено покинули Батьківщину через аґресію Росії. Про це повідомила Українська школа в цьому місті. «Українці пройшли Ходою подяки в Роттердамі від Erasmus Brug до Gemeente Rotterdam. Цю невелику відстань, 1,7 км, пройшли яскраво, з прапорами та квітами», — йдеться в повідомленні. Поряд із українськими прапорами також майоріли нідерландські. Учасники ходи дарували квіти з гаслами подяки Bedankt voor uw support, Thank you Rotterdam і Thank you Netherlandі.
Як повідомляв «Міст», Боррель зустрівся з біженцями в Чорногорії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply