Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 29, 2022

Україна та Канада створили робочу групу

Автор:

|

Лютий 07, 2021

|

Рубрика:

Україна та Канада створили робочу групу
Угоду підписують Дмитро Кулеба та Арсен Аваков

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і міністр у справах імміґрації, біженців та громадянства Канади Марко Мендічіно підписали лист про наміри щодо створення українсько-канадської робочої групи з питань мобільності.
Робоча група працюватиме над питаннями у сфері міґрації та мобільності, в т. ч. спрощенням режиму поїздок українців до Канади. «Робоча група стане ефективним інструментом спільного реагування на світові виклики у сфері міґрації та новою платформою діалогу на шляху до спрощення режиму поїздок громадян України до Канади», — заявив п. Кулеба.
Арсен Аваков наголосив, що перші кроки роботи групи з мобільності дозволять закріпити особливий статус українсько-канадського партнерства та сприятимуть реалізації комплексу заходів, спрямованих на взаємодію компетентних органів України і Канади.
Створення цієї робочої групи привітав Володимир Зеленський. «Вітаю створення українсько-канадської робочої групи з питань мобільності. Впевнений, цей новий інструмент сприятиме активізації двостороннього діалогу України та Канади з питань міґрації та спрощення режиму поїздок українців до Канади», — зазначив він.
Як повідомляв «Міст», Олександра Хичій розповіла про стосунки України та Канади.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply