Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Україна бойкотує роботу в ПА ОБСЄ

Автор:

|

Листопад 27, 2022

|

Рубрика:

Україна бойкотує роботу в ПА ОБСЄ

Народні депутати, які представляють Україну в Парламентській асамблеї (ПА) Організації з безпеки та співпраці в Європі (ОБСЄ), припиняють роботу в цій організації, доки Асамблея не ухвалить рішення щодо подальшої участі представників Російської Федерації (РФ). Про це заявила Євгенія Кравчук, представниця делегації, оприлюднивши аналогічне звернення Микити Потураєва, голови делегації.
Останній повідомив, що ПА ОБСЄ на засіданні у Варшаві (Польща) не змогла ухвалити рішення щодо тимчасового відсторонення російських делегатів. «Українська делегація вирішила бойкотувати роботу України в цій міжнародній організації, доки таке рішення не буде знайдене. Нас також підтримали друзі й союзники з Естонії та Литви, які також були присутні і разом із нами покинули засідання постійного комітету», — поділився він. Парламентарі додали, що повернуться до роботи в ПА, коли вона зможе сформувати своє ставлення щодо участі у ній російських пропаґандистів і представників держави-терористки.
ОБСЄ наразі не прокоментувала заяву українських парламентарів. Напередодні Володимир Зеленський, виступаючи на відкритті Парламентської асамблеї ОБСЄ, розкритикував те, що РФ має делегацію в цьому органі. При цьому самих російських делегатів на засіданні не було, адже Польща не впустила їх на свою територію.
Як повідомляв «Міст», ОБСЄ не евакуювала українських працівників і розірвала з ними угоди.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply